Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem ze sprzęgłem??

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem ze sprzęgłem??

    Zamieszczone przez terre
    po co by wyjmowął
    dobre pytanie
    niestety odpowiedzi jest wiele
    poczynając od tej która przytoczyłeś czyli korekty przebiegu poprzez bardziej prozaiczne- zmiana podświetlenia, wymiana glośniczka czy naprawa czegoś w zegarach
    mógł sie też ktos przypadkowo oprzeć o deskę nad zegarami np przy wymianie szyby albo przy czyszczeniu wnetrza a zdaje się ktoś z kolegów opisywał przypadek samoistnego pęknięcia tej szybki

    [ Dodano: Sro 17 Mar, 10 19:19 ]
    Zamieszczone przez terre
    Do cofnięcia przebiegu
    akurat do tego to bnie trzeba wyjmowac zegarów
    krajan

  • #2
    Problem ze sprzęgłem??

    Koledzy, kilka dni temu zaobserwowałem dziwne objawy.
    Otóż przy wciskaniu pedału sprzęgła, w pewnym zakresie wyraźnie słychać "szuranie/tarcie" (jakby za pedałem sprzęgła pod maską), a przy sprzęgle wciśniętym do końca szuranie ustaje i jest cicho.
    Autko na luzie troszkę się trzęsie (bardziej niż normalnie), na 1-ce i wstecznym te wibracje zdecydowanie bardziej się nasilają. Zauważyłem też, że przy rozpędzaniu jest sporo głośniej niż było.
    Czy to oznacza, że sprzęgło (lub któryś z jego elementów) będzie do wymiany?
    Dziękuję za wszelkie sugestie.
    Pozdrawiam!

    MOJA OCTAVIA SLX 1.9 TDI 81kW '99

    Komentarz


    • #3
      raczej tak, samo się nie poprawi. jednak stan faktyczny elementów można ocenić dopiero po demontażu. pozdro

      [ Dodano: Nie 01 Lis, 09 06:02 ]
      a propos, atrapa pasuje?
      www.k-mot.pl
      Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
      Autoholowanie.
      Robert Kulma

      Komentarz


      • #4
        robekcool, atrapa póki co leży u mnie w domu (na razie kompletuje części).

        MOJA OCTAVIA SLX 1.9 TDI 81kW '99

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X